[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 403: Undefined property: unilang/languages/includes/lang_data::$country_names_en
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 424: Undefined property: unilang/languages/includes/lang_functions::$regionsdata
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 424: Trying to get property of non-object
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 403: Undefined property: unilang/languages/includes/lang_data::$country_names_en
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 424: Undefined property: unilang/languages/includes/lang_functions::$regionsdata
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 424: Trying to get property of non-object
Kolik lidi se ucí česky? - UniLang

Kolik lidi se ucí česky?

Moderator: Riks

Tobias
Country: DE Germany (Deutschland)

Kolik lidi se ucí česky?

Postby Tobias » 2010-11-21, 15:39

Posledně žena oslovil mě: já znám vás odněkud. - A z autobusu. Šeděl jste si vedle mi a učil jste se česky. Můzu si vzpomínat na vás, kdo se už učí češtinou.
Kdo se už učí češtinou? Určitě, může se mluvit taky neměcky nebo anglicky v Českě Republice, ale nemluví všichni Češí neměcky nebo anglicky. A pak?
Please correct my mistakes - auch in Deutsch.

kotrcka
Real Name: Peter Kotrčka
Country: CZ Czech Republic (Česká republika)

Re: Kolik lidi se ucí česky?

Postby kotrcka » 2010-11-21, 15:51

Jak dlouho se už učíš česky?
Knowledge: Slovak, Czech, English

Tobias
Country: DE Germany (Deutschland)

Re: Kolik lidi se ucí česky?

Postby Tobias » 2010-11-21, 16:34

Začínál jsem se učit česky před asi 18 let. Přerušil jsem dvakrát, jedenkrát 5 let a až srpen letos tří roky. V listopadu jsem opakoval učení z mé učebnice - v autobusu - na cestě do prace.
Please correct my mistakes - auch in Deutsch.

Return to “Czech (Čeština)”