[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 403: Undefined property: unilang/languages/includes/lang_data::$country_names_en
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 403: Undefined property: unilang/languages/includes/lang_data::$country_names_en
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 424: Undefined property: unilang/languages/includes/lang_functions::$regionsdata
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/ext/unilang/languages/includes/lang_functions.php on line 424: Trying to get property of non-object
Magyar tankönyv! - UniLang

Magyar tankönyv!

Moderator: '''

rachel90
Real Name: Laura Bruno
Country: IT Italy (Italia)

Magyar tankönyv!

Postby rachel90 » 2013-05-26, 10:34

Sziasztok! :mrgreen:

Valaki tud nekem mondani egy jó magyar tankönyvet? :ohwell:
Jövőre a Bécsi Egyetemen Fordítástudományot fogok tanulni, és harom nyelveket választanom kell; az első és a második nyelv olasz és német, de a harmadik talán magyar. Ezért októberen belül a nyelvi szintet B2 elérnem kellene.
Ezen a nyáron szeretnék egyedül magyart tanulni, de szükségem van egy jó könyvre... A könyv lehet angolul, németül vagy magyarul is.

Előre is köszönöm! :D
Pimeässä metsässä voit kuulla lauluni...

Native language: Italian
Fluently spoken: English, French, Dutch, German
Basic knowledge of: Hungarian

chung

Re: Magyar tankönyv!

Postby chung » 2013-05-27, 7:14

Nem vagyok biztos abban milyen a tanulási stílusod, de itt egy pár ajánlás:

- Hungarolingua 1
- Hungarolingua 2
- Hungarolingua 3
- Lépésenként Magyarul

Sohasem tanultam magyarul ezekkel a könyvekkel, de itt vannak megjegyzések a "How-to-learn-any-language" fórumból:

- Chung pri práci
- Step-by-Step Hungarian by Péter Durst

Vannak is ingyenes elektronikus tankönyvek/"tanfolyamak"

- Le hongrois avec András (franciául)
- Tanulj magyarul! (németül)
- DLI
- FSI

Sok sikert!
Image

Lalaith en Noldor
Real Name: Anja
Country: HR Croatia (Hrvatska)

Re: Magyar tankönyv!

Postby Lalaith en Noldor » 2013-05-28, 15:47

Durst Pétertől Lépésenként magyarul 1 és 2 meg Kiss Gabriellától Jó szórakozást magyarul Kiss című könyvet nagyon ajánlom! Mindkettő magyarul meg vannak írva és a hanganyagük jó. Hungarolinguát soha nem használtam, ezért nem is tudom mondani, hogy milyen ez a könyv.
 (hr) - native,  (en) - proficient,  (hu) - advanced,  (dk) /  (ca)- dabbling in

Return to “Hungarian (Magyar)”